Spojme se spolu
Milan Zocher Jr.
+420 603 971 173
Eduard Dylyn
+420 608 882 029

Proč je Dubai pro investici
tak unikátní ?

1
Modrá obloha

V Dubai je po dobu 333+ dní v roce modrá obloha. Dubai je místem, kde je bez malých vyjímek nepřetržitě krásné počasí. V roce 2023 přilákala Dubai více jak 15,3 milionů turistů z celého světa. Dubai je tak čtvrtou turisty nejnavštěvovanější destinací na světě.

2
Ceny a vysoké standardy

Pořídit si nový apartmán v Dubai je otázkou i nižších jednotek miliónů korun, které ani není třeba mít hotově. Ve srovnání s Českem je úroveň apartmánů a domů v námi nabízených projektech v Dubai cenově a kvalitou absolutně bezkonkurenční.

3
Dubai je Love Brand

Obsazenost apartmánů k pronájmu, a to včetně hotelů, byla v Dubai v roce 2023 v průměru 81 %. Dubai jako značka je v celosvětovém měřítku obrovská síla, to samo o sobě zabezpečuje minimalizování rizika z neobsazeného apartmánu. Dubai byla jako jediná destinace na světě poslední tři roky po sobě vyhlášena na Tripadvisor jako turistickou destinací světa č. 1.

4
Výnosnost

Velmi zajímavá výnosnost investic do realit v Dubai jde ruku v ruce s bezprecedentně rostoucí ekonomikou Spojených arabských emirátů. Naši klienti dosahují na svých nemovitostech návratnosti 12-20% ročně v závislosti na projektu.

5
Bezpečnost

Dubai se statisticky řadí mezi nejbezpečnější lokality světa. Dubai je tak, a to platí v dnešních časech dvojnásob, bezpečným přístavem jak pro Vás, tak pro Vaše blízké i pro Váš majetek.

6
Daně 🅾️%

Díky investičnímu vízu je daň z příjmů v Dubai 0 % a to včetně 0% daně z pronájmu vlastní nemovitosti.

7
Časová dostupnost

Cesta do Dubai stojí i jednotky tisíc korun a na místě jste za necelých 6 hodin letu. Žádná víza ani jiná povolení pro Vaši rodinu na cestu do Dubai nepotřebujete.

8
Rozložení rizik

Dubai nespadá pod Evropskou unii. Dubai nemá žádné konflikty s Ruskem, s Čínou ani s USA. Dubai je bezpečným přístavem pro Vás a Vaši rodinu při jakémkoli zásadním problému v Evropě.

1
Slunce a modrá obloha

V Dubai je po dobu 333+ dní v roce modrá obloha. Dubai je místem, kde je bez malých vyjímek nepřetržitě krásné počasí. V roce 2023 přilákala Dubai více jak 15,3 milionů turistů z celého světa. Dubai je tak čtvrtou nejnavštěvovanější destinací turistů na světě.

2
Ceny a standardy projektů

Pořídit si nový apartmán v Dubai je otázkou i nižších jednotek miliónů korun, které ani není třeba mít hotově. Ve srovnání s Českem je úroveň apartmánů a domů v námi nabízených projektech v Dubai cenově a kvalitou absolutně bezkonkurenční.

3
Dubai jako Love Brand

Obsazenost apartmánů k pronájmu, a to včetně hotelů, byla v Dubai v roce 2023 v průměru 81 %. Dubai jako značka je v celosvětovém měřítku obrovská síla, to samo o sobě zabezpečuje minimalizování rizika z neobsazeného apartmánu. Dubai byla jako jediná destinace na světě poslední tři roky po sobě vyhlášena na Tripadvisor jako turistickou destinací světa č.1.

4
Výnosnost

Velmi zajímavá výnosnost investic do realit v Dubai jde ruku v ruce s bezprecedentně rostoucí ekonomikou Spojených arabských emirátů. Naši klienti dosahují na svých nemovitostech návratnosti 12-30% ročně v závislosti na projektu.

5
Bezpečnost

Dubai se statisticky řadí mezi nejbezpečnější lokality světa. Dubai je tak, a to platí v dnešních časech dvojnásob, bezpečným přístavem jak pro Vás, tak pro Vaše blízké i pro Váš majetek.

6
0% Daně

Díky investičnímu vízu je daň z příjmů v Dubai 0 % a to včetně 0% daně z pronájmu vlastní nemovitosti.

7
Časová dostupnost

Cesta do Dubai stojí i jednotky tisíc korun a na místě jste za necelých 6 hodin letu. Žádná víza ani jiná povolení pro Vaši rodinu na cestu do Dubai nepotřebujete.

8
Rozložení rizik

Dubai nespadá pod Evropskou unii. Dubai nemá žádné konflikty s Ruskem, s Čínou ani s USA. Dubai je bezpečným ostrovem pro Vás a Vaši rodinu při jakémkoli zásadním problému v Evropě.

Už přemýšlíte nad pořízením nemovitosti v Dubai?

V katalogu najdete nejlepší developerské projekty a kontakty na specialisty

Často kladené otázky

Nejčastnější dotazy, které dostáváme ohledně nákupu nemovitostního projektu přes DubaiReality.cz

Vzniknou mi nějaké náklady nebo závazky, pokud požádám o nabídku?

Obdržení nabídky na Vaši novou nemovitost v Dubai od společnosti DubaiReality.cz je zdarma a není spojeno s žádnými závazky na Vaší straně.

V čem je rozdíl mezi hotovou a rozestavěnou (offplan) nemovitostí?

Mnoho našich klientů zprvu inklinuje k možnosti hotové nemovitosti, avšak po konverzaci s námi kupují offplan nemovitost. Jak je to možné? Díky našim přímým vazbám s developery jsme schopni klientům zprostředkovat nákup na přímo se všemi benefity nového projektu včetně 1 až 2 leté záruky na projekt, zařízení technického specialisty (snaggera) a soudobých technologických a stavebních postupů při zachování nižších cen v porovnání s hotovými nemovitostmi. Zároveň offplan nemovitosti umožňují platby pomocí splátkových kalendářů, díky kterým ani nemusíte složit celou částku dopředu a můžete tak postupně splácet svůj apartmán v Dubaji. Tímto klientům doručíme přednostní nákup s možností přeprodeje po dokončení výstavby již se ziskem. Nákup offplan nemovitosti je zcela bezpečný díky působení katastrálního úřadu (DLD) a celého systému v Dubai.

Je investování v Dubai bezpečné?

Ano je. O bezpečí Vašich peněz se stará přímo státem řízený katastrální úřad, který je regulatorním orgánem pro tamní realitní trh. Dbá na transparentnost, bezpečnost a férovost veškerých transakcí. Hlídá bilance developerů, jejich výkonnost, plnění závazků vůči investorům apod. Zkrátka dbá na to, aby reality v Dubai byly jednoduchou a bezstarostnou cestou, jak zhodnotit Vaše peníze. Pro více informací o úřadu navštivte jejich web: (https://dubailand.gov.ae/en/)

Proč Dubai?

Bezpečí, transparentnost, luxus a zájem milionů světových turistů ročně. Dubai je centrem dění mezi Evropou a Asií jen 6 h letu z Prahy. Přes 17 milionů turistů za rok 2023, průměrný nárust o 100 000 nových residentů každý rok, zábavní centra a parky pro všechny, vysoké budovy, megalomanské projekty, unikátní kultura, toto vše a mnohem více je Dubai. Kde jinde chcete na nemovitosti vydělat solidní peníze než v místě, kde je obrovská poptávka po bydlení a velký přísun lidí s plánem zdvojnásobit populaci a celkovou plochu města do roku 2040?

Je v Dubai bezpečno?

Ano, je. Dubai se každý rok umisťuje na prvních příčkách v celosvětovém žebříčku nejbezpečnějších měst na světě. Minimální kriminalita je způsobena přirozeným respektem k vedení ze strany rodiny šejka Muhammada bin Rášid Ál Maktúma a respektováním zvyklostí v regionu a v Dubai, jako takové. Všichni nově příchozí moc dobře vědí, že v Dubai se pravidla dodržují a pokud ne, čeká je deportace a v závažných případech trestných činů i přísné pokuty a tresty. Zvláštní ochranu požívají ženy a děti, kteří mají například třeba i vlastní taxíky či oddělení v metru.

Zajímá Vás dalších mnoho důvodů proč právě Dubai?