Get in touch
Milan Zocher Jr.
+420 603 971 173
Eduard Dylyn
+420 608 882 029
Kultura
1/2/2024

Dubajská ikonická restaurace Al Muntaha, byla korunována Gault&Millau jako Restaurace roku v UAE

Dubajská ikonická restaurace Al Muntaha, nacházející se v hotelu Burj Al Arab v Jumeirah, byla korunována Gault&Millau jako Restaurace roku v UAE

Vítězství restaurace bylo oznámeno na galavečeru ocenění Gault&Millau 2024 v úterý.

V roce 2022 byla Al Muntaha poctěna jako jedna ze tří restaurací, které byly v prvním roce oceněny třemi toky Gault&Millau UAE.

Její cesta pokračovala v roce 2023, kdy dosáhla skóre 17, získala další čtvrtý tok.

Nyní v roce 2024 restaurace opět překonala očekávání, získala prestižní titul Restaurace roku.

Tajemství úspěchu Al Muntahy spočívá v jejím neochvějném usilování o dokonalost. Každý člen týmu, od manažera a sommeliéra přes výkonného šéfkuchaře, číšníky a personál v kuchyni, sdílí společný cíl dosažení velikosti.

Chef Saverio Sbaragli

Tento závazek k excelenci je patrný ve všech aspektech gastronomického zážitku, od pečlivě vybraných surovin po prezentaci nádobí a skleniček.

Personál, oděný do stylových a dokonale ušitých obleků a uniform, dále přispívá k celkové atmosféře.

Pod vedením šéfkuchaře Saveria Sbaragliho - který byl rovněž korunován šéfkuchařem roku na těchto oceněních - nabízí menu v Al Muntaha stručný výběr italské a francouzské kuchyně.

„Recepty jsou pečlivě konstruovány z úžasných jednotlivých částí, ale jsou také dokonalé jako celek. Al Muntaha má bezkonkurenční servis, nedokonalé jídlo a ambicióznost hojně. Má také titul Restaurace roku Gault&Millau UAE 2024," čte se v recenzi restaurace Gault&Millau 2024.

Zdroj: Arabian Business